Kurumsal

Lezzet Kebap

Lezzet Kebap' ın Ünü Sınırları Aştı

1891 Yılında Veli GÜNAYDIN tarafından kurulan müessesemiz 2. kuşakta Ruhi GÜNAYDIN tarafından, 3. kuşakta Ruşen GÜNAYDIN tarafından ve 4. kuşakta Veli GÜNAYDIN ve kardeşleri Sami GÜNAYDIN ve Selami GÜNAYDIN  tarafından hala siz değerli müşterilerini ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Lezzet Kebap, babadan torunlarına geçen bu süreçte her zaman hizmetlerini geliştirmek için kurulduğu günden bu güne siz değerli müşterilerimize verdiği hizmette kaliteden ödün vermeden faaliyet göstermeye devam etmektedir. 1891 yılından itibaren, güleryüzlü personeliyle, temiz ve nezih salonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lezzet Kebap üstün hizmet anlayışıyla “Asırlık” lezzet kalitesi ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Tandır Kebabı baş yemeği olan Lezzet Kebap’ ta yine Konya’ mızın ve Akşehir’ imizin meşhur etli ekmeği, peynirli pidesi, sade etli ekmeği ve kuşbaşılı etli ekmeği menüsü ile siz değerli müşterilerine farklı lezzetler sunmaktadır. Lezzet Kebap Salonu, 4 katlı olup aynı anda 200 kişiye hizmet verebilmektedir. Nasreddin Hoca’nın türbesini Akşehir dışından gelen ziyaretçilerin yanı sıra, tur gruplarını da en iyi şekilde ağırlamayı amaç edinmiştir.

Günlük kendi kasabından ve yetiştirilmiş kuzularından et temin eden Lezzet Kebap Salonu; kaliteyi, hijyeni ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizle  daha uzun yıllar  geçirmek dileği ile  Sizi misafir etmekten onur duyarız.

Tarifesi Nasreddin Hocamızdan bize geçen lezzetlerle.

Lezzet Kebap Salonu

Akşehir

Rezervasyon Telefon : +90 332 813 47 99

TÜRKİYE' nin Asırlık Şirketleri
“ Lezzet Kebap”

“ Gerçek Tandır Ustalık İster”

Lezzet Kebap 5 Asırlık tecrübe ile , bölgesinde ilk ve tek “Tandır Kebapçısı”dır. Gerçek Tandır Ustalık İster

Rezervasyon